O NáS

Banghua international granulation engineering co., ltd (dále jen "banghua") byla založena v roce2008. V kombinaci procesních, inženýrských zkušeností a výrobních možností se společnost banghua postaví na trhu s pokročilými procesními řešeními a procesními zařízeními. Banghua poskytuje pokročilou technologii procesu a kompletní sady zařízení podle specifických požadavků zákazníka. Od roku 2008 se banghua zaměřuje na: ● výrobní linku chloridu vápenatého (cacl2) (granulační linka nebo lupná linka) ● sulfát draselný (k2so4) výrobní linka ● výrobní linka hypochloritu vápníku ● pec pro horký vzduch a výmenník tepla ● granulátor pro kondenzaci otáčejících pásů banghua spolupracoval s klienty z japonska, ruska, thajska, Indonésie, pákistán, indie, jordánsko, saúdská arábie a další země. Naše vysoce efektivní a stabilní technologie vytváří velkou hodnotu pro naše zákazníky a získala vysoké chvály od našich zákazníků. Udržitelná spolupráce a partnerství je naším cílem a upřímně doufejme, že budeme navázat dlouhodobé vzájemné vztahy příjemců s více globálními zákazníky. Banghua využívá jedno projekční centrum a dvě výrobní plochy s celkovou pokrytou plochou přesahující 10000 m2. Vlastní zařízení se vyrábí ve dvou výrobních zařízeních.

zobrazit více

PRODUKTY

zobrazit více

NOVINářSTVí

Výrobce výrobní linky chloridu vápenatého vám ukáže: co je chlorid vápenatý

Výrobci výrobní linky chloridu vápenatého vám říkají, že chlorid vápenatý (obecně známý jako chlorolim) je vápenatá sůl složený z chloru a vápníku.

2021-08-02 zobrazit více

Správná údržba výrobní linky chloridu vápenatého

Tento článek popisuje správnou údržbu výrobní linky chloridu vápenatého

2021-08-06 zobrazit více

V červenci. 2020, projekt granulace chloridu vápenatého ve výstavbě pro qinghai laisuo

V červenci. 2020, projekt granulace chloridu vápenatého ve výstavbě pro qinghai laisuo

2020-07-23 zobrazit více

Výhody výrobní linky chloridu vápenatého

Výrobní linka chloridu vápenatého má silnou absorpci vlhkosti a obvykle se používá jako vysoušující látka nebo se topením sněhu. Obecně je chlorid vápenatý v tekutém stavu pod koncentrací 68% a suchý produkt tohoto materiálu má silnou absorpci vlhkosti.

2021-08-17 zobrazit více

Údržba a údržba ocelových pásů pelletizer

Pro systém chlazení a přepravy ocelových pásů je velmi důležité udržet systém chlazení čistý. Chladicí dopravní ocelový pás se používá v dynamickém cyklu. Pokud dopravník z ocelových pásů není hygienický, přinese skryté nebezpečí chladicímu dopravníkovému systému a ovlivní výkon produktu.

2021-05-13 zobrazit více

Jaké jsou vlastnosti výrobků pro sušičku kaolinu

Kaolinová sušička je sušička, široce používaná v těžebních zařízeních. Rozdělit na přímé tepelné přenosu kaolin sušička a nepřímý heat transfer kaolin sušička.

2021-09-07 zobrazit více

Jaké jsou vlastnosti pelletizer ocelových pásů

Ocelový pás pelletizer, rovnoměrně distribuovat horké roztavených materiálů v procesu proti proudu na ocelový pás pohybující se konstantní rychlostí přes pelletizer distributoru.

2021-05-20 zobrazit více

Víte, co jsou normy ochrany životního prostředí číny kaolin sušička

Co se týče standardu ochrany životního prostředí zařízení pro sušičku kaolinu, je cílem, o který se každý výrobce neustále usiluje; problém znečištění životního prostředí je také problémem, kterému celá společnost v současnosti věnuje větší pozornost, a zároveň je povinností každého občana chránit životní prostředí.

2021-09-14 zobrazit více

zobrazit více