درباره ما

بین المللی بین المللی بین المللین مهندسی گرانشنگ، رمزیت (به انگلیسی: Benghua) در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. ترکيب فرايند، تجربه مهندسي و توانايي هاي توليد... بانگهوا خود را در بازار راه حل های پیشرفته و تجهیزات پردازش قرار می دهد. بانگهوا تکنولوژی فرایند پیشرفته و مجموعه های کامل از تجهیزات بر اساس شرایط مشتری را فراهم می کند. از سال ۲۰۰۸ بانگها ● سولفات پتاسیوم (K2SO4) خط تولید کلسیم با مشتري هاي ژاپن روسیه، تایلند، اندونزی، پاکستان، هند، اردن، عربستان سعودی و کشورهای دیگر. تکنولوژی بسیار کارآمد و پایدار ما برای مشتری های ما ارزش زیادی ایجاد میکنه همکاری پایداری و همکاری هدف ماست، و صادقانه امیدواریم که رابطهٔ متقابل دراز مدت با مشتریان جهانی بیشتر برقرار کنیم. بانگهوا از یک مرکز طراحی و دو سایت تولید استفاده می کند، با یک سطح پوششده بیش از 10000 متر ۲. تجهیزات مالکیت در دو تاسیسات تولید شده است.

بیشتر ببینید

اخبار

تولید کننده خط تولید کلرید کلرید

تولید خط تولید کلرید کلرید کلسیوم به شما می گویند که کلرید کلسیم (که معمولاً به نام کلرولیم شناخته می شود) نمک کلریم از کلرین و کلسیم است.


نگهداری مناسب خط تولید کلرید کلرید

این مقاله نگهداری درست خط تولید کلرید کلرید


در جولاي ۲۰۲۰، پروژه گرانی سازی کلرید کلرید در ساختمان Qinghai Laisuo

در جولاي ۲۰۲۰، پروژه گرانی سازی کلرید کلرید در ساختمان Qinghai Laisuo


برتری از خط تولید کلرید کلرید

خط تولید کلرید کلرید رطوبت دارد و معمولاً به عنوان یک مامور ذوب برف استفاده می شود. کلرید کلرید در حالت مایع زیر ۶۸% قرار دارد و محصول خشک این مواد رطوبت شدید دارد.


نگهداری و نگهداری کمربند فولادی

برای خنک خنک و سیستم انتقال کمربند فولاد بسیار مهم است که سیستم خنک را پاک نگه دارد. کمربند فولادی خنک کننده در یک چرخه پویا استفاده می شود. اگر کونیور کمربند فولادی بهداشتی نباشد، خطرات مخفی برای سیستم انتقال خنک کننده ای به وجود می آورد


ویژگی های محصولات خشک کننده کائولین چیه

خشک کننده کاولین یک تجهیزات خشک کننده است که در تجهیزات معدن بسیار زیادی استفاده می شود. تقسيم شد به انتقال گرماي مستقيم... خشک کننده "کائولين" و غیر مستقیم انتقال "کائولين".


ویژگی های کمربند فولاد چیست؟

کمربند فولادي به طور یکسانی مواد ذوب گرم را در فرایند بالا روی کمربند فولادی که با سرعت ثابت از طریق توزیع کننده پللتیتزر حرکت می کنند، توزیع کنید.


میدونی استانداردهای محیط محیط چین خشک کننده ی کائولین چیه

در مورد استاندارد حفاظت محیط محیط تجهیزات کائولین، این هدف است که هر تولید کننده دائماً تلاش می کنند. مشکل آلودگي محيطي همچنين مسئله اي است که در حال حاضر کل جامعه توجه بيشتري داره و همچنین وظیفه هر شهروندان از محیط محیط محیط است.


بیشتر ببینید