אודות

Banghua בינלאומי פרור הנדסה ושות, בע"מ (להלן כמו Banghua) הוקמה בשנת 2008. שילוב תהליך, הנדסת ניסיון ויכולות ייצור, banghua עמדות עצמו בשוק של מתקדם תהליך פתרונות ותהליך ציוד. Banghua מספק מתקדם טכנולוגית התהליך סטים של ציוד על פי לקוחות של דרישות ספציפיות. מאז 2008, Banghua פוקוס על: ● סידן כלוריד (CaCl2) ייצור קו (פרור קו או מתקלף קו) ● אשלגן סולפט (K2SO4) ייצור קו ● היפוכלוריט סידן ייצור קו ● חם אוויר תנור & מחליף חום ● מסתובב חגורת עיבוי גרנולות Banghua שתף פעולה עם לקוחות מיפן, רוסיה, תאילנד, אינדונזיה, פקיסטן, הודו, ירדן, ערב הסעודית ומדינות אחרות. שלנו מאוד יעיל ויציב טכנולוגיה יוצר ערך רב עבור הלקוחות שלנו וזכה לשבחים רבים לקוחות. קיימא שיתוף פעולה ושיתוף הוא המטרה שלנו, ומקווים ליצור ארוך הדדית לטווח מוטב מערכת יחסים עם יותר לקוחות גלובליים. Banghua avails אחד עיצוב מרכז ושני אתרי ייצור, כולל מכוסה משטח בעודף של 10000 m2. קניינית ציוד מיוצרת שני מתקני ייצור.

ראה עוד

מרכז ידיעות

היצרן של סידן כלוריד ייצור קו יראה לך: מה הוא סידן כלוריד

סידן כלוריד ייצור קו יצרנים תגיד לך כי סידן כלוריד (הידוע בכינויו chlorolime) הוא סידן מלח מורכב של כלור וסידן.

2021-08-02 ראה עוד

תחזוקה נאותה של סידן כלוריד ייצור קו

זה מאמר מתאר את תחזוקת של סידן כלוריד ייצור קו

2021-08-06 ראה עוד

ביולי. 2020, סידן כלוריד פרור פרויקט תחת בנייה עבור Qinghai Laisuo

ביולי. 2020, סידן כלוריד פרור פרויקט תחת בנייה עבור Qinghai Laisuo

2020-07-23 ראה עוד

יתרונות של סידן כלוריד ייצור קו

סידן כלוריד ייצור קו יש ספיגת לחות חזקה משמשת בדרך כלל יבוש או שלג נמס סוכן. באופן כללי, סידן כלוריד הוא במצב נוזלי מתחת 68% ריכוז, ואת יבש מוצר של חומר זה יש חזק ספיגת לחות.

2021-08-17 ראה עוד

תחזוקה ותחזוקה של פלדת חגורת pelletizer

עבור פלדת חגורת pelletizer קירור ושינוע מערכת, זה מאוד חשוב כדי לשמור על קירור מערכת נקי. את קירור מסוע פלדה חגורת משמש דינמית מחזור. אם את מסוע פלדה לא סניטרי, זה יהיה להביא סכנות חבויות קירור מסוע מערכת משפיע על ביצועי מוצר.

2021-05-13 ראה עוד

מה הם המאפיינים של קאולין מייבש מוצרים

קאולין מייבש הוא ייבוש ציוד, בשימוש נרחב כריית ציוד. לחלק לשני חום העברת קאולין מייבש ועקיף חום העברת קאולין מייבש.

2021-09-07 ראה עוד

מה הם המאפיינים של פלדת חגורת pelletizer

פלדת חגורת pelletizer, באופן אחיד להפיץ את חם להמיס חומרים ברוחב תהליך על פלדת חגורת נע במהירות קבועה דרך את pelletizer מפיץ.

2021-05-20 ראה עוד

אתה יודע מה את תקני איכות הסביבה של סין קאולין מייבש הם

לגבי בתקן איכות סביבה של קאולין מייבש ציוד, זה הוא את המטרה כי כל יצרן הוא שאיפה מתמיד; את הבעיה של זיהום סביבתי הוא גם בעיה כי את החברה כולה משלם יותר תשומת לב כדי ברגע, וזה גם את החובה של כל אזרח כדי להגן על הסביבה.

2021-09-14 ראה עוד

ראה עוד