APIE MUS

„ Banghua international granulation engineering co., ltd “(toliau vadinama „ banghua“) buvo įkurta 2008 m. Derinant proceso, inžinerijos patirtį ir gamybos galimybes, banghua pozicijas pažangių procesų sprendimų ir procesų įrangos rinkoje. „ Banghua “teikia pažangias procesų technologijas ir pilnus įrangos rinkinius pagal kliento specifinius reikalavimus. Nuo 2008 m. banghua daugiausia dėmesio skiria: ● kalcio chlorido (cacl2) gamybos linija (granuliavimo linija arba dribsnių linija) ● kalio sulfatas (k2so4) gamybos linija ● kalcio hipochlorito gamybos linija ● karšto oro krosnis ir šilumokaitis ● besisukantis diržo kondensato granulatorius banghua bendradarbiavo su klientais iš japonijos, rusijos, tailando, Indonezija, pakistanas, indija, jordanija, saudo arabija ir kitos šalys. Mūsų labai efektyvi ir stabili technologija sukuria didelę vertę mūsų klientams ir laimėjo aukštą pagyrimą iš mūsų klientų. Tvarus bendradarbiavimas ir partnerystė yra mūsų tikslas ir nuoširdžiai tikiuosi užmegzti ilgalaikius abipusius naudos gavėjų santykius su daugiau pasaulio klientų. Banghua naudoja vieną projektavimo centrą ir dvi gamybos vietas, kurių bendras uždengtas plotas viršija 10000 m2. Patentuota įranga gaminama dviejuose gamybos įrenginiuose.

Rodyti daugiau

PRODUKTAI

Rodyti daugiau

žINIOS

Kalcio chlorido gamybos linijos gamintojas parodys jums: kas yra kalcio chloridas

Kalcio chlorido gamybos linijos gamintojai pasakoja, kad kalcio chloridas (paprastai žinomas kaip chlorolimas) yra kalcio druska, sudaryta iš chloro ir kalcio.

2021-08-02 Rodyti daugiau

Tinkama kalcio chlorido gamybos linijos priežiūra

Šiame straipsnyje aprašoma teisinga priežiūra kalcio chlorido gamybos linija

2021-08-06 Rodyti daugiau

Liepą. 2020 m. statomas kalcio chlorido granuliavimo projektas qinghai laisuo

Liepą. 2020 m. statomas kalcio chlorido granuliavimo projektas qinghai laisuo

2020-07-23 Rodyti daugiau

Kalcio chlorido gamybos linijos privalumai

Kalcio chlorido gamybos linija turi stiprią drėgmės absorbciją ir paprastai naudojama kaip sausiklis arba sniego lydymosi agentas. Apskritai, kalcio chloridas yra skystoje būsenoje žemiau 68% koncentracijos, o sausas šios medžiagos produktas turi stiprią drėgmės absorbciją.

2021-08-17 Rodyti daugiau

Plieno diržo pelletizer priežiūra ir priežiūra

Plieno diržo granletizer aušinimo ir transportavimo sistema, tai yra labai svarbu išlaikyti aušinimo sistema švarus. Aušinimo konvejerio plieninis diržas naudojamas dinaminiu ciklu. Jei plieno diržo konvejeris nėra sanitarinis, jis atneš paslėptus pavojus aušinimo konvejerio sistemai ir turės įtakos produkto veikimui.

2021-05-13 Rodyti daugiau

Kokios yra kaolino džiovintuvo produktų savybės

Kaolino džiovintuvas yra džiovinimo įranga, plačiai naudojama kasybos įrangos. Skirstomi į tiesioginio šilumos perdavimo kaolino džiovintuvas ir netiesioginio šilumos perdavimo kaolino džiovintuvas.

2021-09-07 Rodyti daugiau

Kokie yra plieno diržo pelletizer charakteristikos

Plieninių diržų granuliatorius, tolygiai paskirstyti karšto lydymosi medžiagų priešakyje procese ant plieno diržo juda pastoviu greičiu per pelletizer platintojas.

2021-05-20 Rodyti daugiau

Ar žinote, kokie yra kinijos kaolino džiovintuvo aplinkos apsaugos standartai

Kalbant apie kaolino džiovintuvo įrangos aplinkos apsaugos standartą, tai yra tikslas, kurį kiekvienas gamintojas nuolat siekia; aplinkos taršos problema taip pat yra problema, kuriai šiuo metu daugiau dėmesio skiria visa visuomenė, taip pat yra kiekvieno piliečio pareiga saugoti aplinką.

2021-09-14 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau