PAR 

Banghua international granulation engineering co, ltd (turpmāk minēts kā banghua) tika izveidota 2008. gadā. Apvienojot procesu, inženiertehnisko pieredzi un ražošanas iespējas, banghua novietojas progresīvo procesu risinājumu un procesa iekārtu tirgū. Banghua nodrošina uzlabotas procesa tehnoloģijas un pilnu iekārtu komplektu atbilstoši klienta īpašajām prasībām. Kopš 2008. gada banghua koncentrējas uz: ● kalcija hlorīda (cacl2) ražošanas līnija (granulācijas līnija vai pārslas līnija) ● kālija sulfāts (k2so4) ražošanas līnija ● kalcija hipochlorīta ražošanas līnija ● karstā gaisa krāsns un siltummaiņa ● rotējošais jostas kondensācijas granulators banghua sadarbojās ar klientiem no japānas, krievijas, taizemes, Indonēzija, pakistāna, indija, jordānija, saūda arābija un citas valstis. Mūsu ļoti efektīva un stabila tehnoloģija rada lielu vērtību mūsu klientiem un ir ieguvusi augstu slavējumu no mūsu klientiem. Ilgtspējīga sadarbība un partnerība ir mūsu mērķis, un sirsnīgi ceram izveidot ilgtermiņa savstarpēju labuma attiecības ar lielākiem globālajiem klientiem. Banghua izmanto vienu projektēšanas centru un divas ražošanas vietas, kuru kopējais segums pārsniedz 10000 m2. Patentēta iekārta tiek ražota abās ražotnēs.

skatīt vairāk

NEWS

Kalcija hlorīda ražošanas līnijas ražotājs parādīs jums: kas ir kalcija hlorīds

Kalcija hlorīda ražošanas līnijas ražotāji stāsta, ka kalcija hlorīds (plaši pazīstams kā hlorolims) ir kalcija sāls, kas sastāv no hlora un kalcija.

2021-08-02 skatīt vairāk

Kalcija hlorīda ražošanas līnijas pareiza uzturēšana

Šis raksts apraksta pareizu uzturēšanu kalcija hlorīda ražošanas līnijas

2021-08-06 skatīt vairāk

Jūlijā. 2020, kalcija hlorīda granulācijas projekts būvniecībā qinghai laisuo

Jūlijā. 2020, kalcija hlorīda granulācijas projekts būvniecībā qinghai laisuo

2020-07-23 skatīt vairāk

Kalcija hlorīda ražošanas līnijas priekšrocības

Kalcija hlorīda ražošanas līnijai ir spēcīga mitruma absorbcija un parasti tiek izmantota kā sausēšanas līdzeklis vai sniega kušanas līdzeklis. Kopumā kalcija hlorīds ir šķidrā stāvoklī zem 68% koncentrācijas, un šīs materiāla sausajam produktam ir spēcīga mitruma absorbcija.

2021-08-17 skatīt vairāk

Tērauda jostas pelletizer uzturēšana un uzturēšana

Tērauda jostas pelletizer dzesēšanas un transportēšanas sistēma, tas ir ļoti svarīgi, lai saglabātu dzesēšanas sistēmu tīru. Dzesēšanas konveijera tērauda josta tiek izmantota dinamiskajā ciklā. Ja tērauda jostas transportieris nav sanitārs, tas radīs slēptās briesmas dzesēšanas konveijera sistēmai un ietekmē produkta veiktspēju.

2021-05-13 skatīt vairāk

Kādas ir kaolīna žāvētāju produktu īpašības

Kaolīna žāvētājs ir žāvēšanas iekārtas, plaši izmanto kalnrūpniecības iekārtām. Sadalīta tiešā siltuma pārneses kaolīna žāvētāja un netiešā siltuma pārneses kaolīna žāvētāja.

2021-09-07 skatīt vairāk

Kādas ir tērauda jostas pelletizer īpašības

Tērauda jostas pelletizer, vienmērīgi izplatīt karstās kausēšanas materiālus uz augšu procesā tērauda jostas pārvietojas ar pastāvīgu ātrumu caur pelletizer izplatītājs.

2021-05-20 skatīt vairāk

Vai jūs zināt, kādi ir ķīnas kaolīna žāvētāja vides aizsardzības standarti

Attiecībā uz kaolīna žāvētāja iekārtu vides aizsardzības standartu, tas ir mērķis, ko katrs ražotājs pastāvīgi cenšas; vides piesārņojuma problēma ir arī tāds jautājums, uz ko visa sabiedrība šobrīd pievērš lielāku uzmanību, un arī katra pilsoņa pienākums ir aizsargāt vidi.

2021-09-14 skatīt vairāk

skatīt vairāk