O FIRMIE 

Banghua International Granulation Engineering Co., Ltd (zwana dalej Banghua) została założona w 2008 roku. Łącząc proces, doświadczenie inżynieryjne i możliwości produkcyjne, Banghua pozycjonuje się na rynku zaawansowanych rozwiązań procesowych i urządzeń procesowych. Banghua zapewnia zaawansowaną technologię procesową i kompletne zestawy sprzętu zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klienta. Od 2008 roku Banghua koncentruje się na: ● Linia produkcyjna chlorku wapnia (CaCl2) (linia do granulacji lub linia do łuszczenia) ● Linia do produkcji siarczanu potasu (K2SO4) ● Linia do produkcji podchlorynu wapnia ● Piec na gorące powietrze i wymiennik ciepła ● Granulator kondensacji z obrotowym paskiem Banghua współpracuje z klientami z Japonii, Rosji, Tajlandii, Indonezja, Pakistan, Indie, Jordania, Arabia Saudyjska i inne kraje. Nasza wysoce wydajna i stabilna technologia tworzy wielką wartość dla naszych klientów i zdobyła wysokie uznanie od naszych klientów. Zrównoważona współpraca i partnerstwo to nasz cel i mam szczerą nadzieję na ustanowienie długoterminowych wzajemnych relacji beneficjentów z większą liczbą klientów z całego świata. Banghua korzysta z jednego centrum projektowego i dwóch zakładów produkcyjnych o łącznej pokrytej powierzchni przekraczającej 10 000 m2. Własny sprzęt jest produkowany w dwóch zakładach produkcyjnych.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Producent linii produkcyjnej chlorku wapnia pokaże Ci: Co to jest chlorek wapnia

Producenci linii do produkcji chlorku wapnia mówią, że chlorek wapnia (powszechnie znany jako chlorolim) jest solą wapniową złożoną z chloru i wapnia.

2021-08-02 Zobacz więcej

Właściwa konserwacja linii produkcyjnej chlorku wapnia

W tym artykule opisano prawidłowe utrzymanie linii produkcyjnej chlorku wapnia

2021-08-06 Zobacz więcej

W lipcu. 2020, Projekt granulacji chlorku wapnia w budowie dla Qinghai Laisuo

W lipcu. 2020, Projekt granulacji chlorku wapnia w budowie dla Qinghai Laisuo

2020-07-23 Zobacz więcej

Zalety linii produkcyjnej chlorku wapnia

Linia produkcyjna chlorku wapnia ma silne wchłanianie wilgoci i jest ogólnie stosowana jako środek osuszający lub środek do topienia śniegu. Ogólnie chlorek wapnia jest w stanie ciekłym poniżej 68% stężenia, a suchy produkt tego materiału ma silne wchłanianie wilgoci.

2021-08-17 Zobacz więcej

Jakie są cechy produktów suszarki Kaolin

Suszarka kaolinowa to sprzęt do suszenia, szeroko stosowany w urządzeniach górniczych. Podzielony na bezpośrednie przenoszenie ciepła Suszarka Kaolin i pośredniego transferu ciepła suszarka Kaolin.

2021-09-07 Zobacz więcej

Czy wiesz, jakie są standardy ochrony środowiska w suszarce Kaolin w Chinach

Jeśli chodzi o standard ochrony środowiska urządzeń do suszenia Kaolin, jest to cel, do którego każdy producent nieustannie dąży; problem zanieczyszczenia środowiska jest również kwestią, na którą całe społeczeństwo zwraca obecnie większą uwagę, a także obowiązkiem każdego obywatela jest ochrona środowiska.

2021-09-14 Zobacz więcej

Jakie są zalety Chiny suszarka Kaolin

Chińska suszarka Kaolin jest energooszczędna, szybka, naukowa i rozsądna: Suszarka przyjmuje strukturę bębna i wykorzystuje promieniowanie, konwekcję i przewodzenie ciepła przepływu gorącego powietrza do prowadzenia wymiany ciepła w celu wysuszenia materiału. Zastosowanie wewnętrzne i zewnętrzne jest połączone, co poprawia wydajność pracy sprzętu suszarki i ma znaczący efekt oszczędzania energii.

2021-09-17 Zobacz więcej

Jak uruchomić granulator ze stalowego pasa

Obecnie technologia produkcji w przemyśle tworzyw sztucznych stale się poprawia. Wśród nich powszechnie stosowaną zmienną mechaniczną jest granulator z pasem stalowym.

2021-09-27 Zobacz więcej

Zobacz więcej