O NáS

Banghua international granulation engineering co., ltd (dále jen "banghua") byla založena v roce2008. V kombinaci procesních, inženýrských zkušeností a výrobních možností se společnost banghua postaví na trhu s pokročilými procesními řešeními a procesními zařízeními. Banghua poskytuje pokročilou technologii procesu a kompletní sady zařízení podle specifických požadavků zákazníka. Od roku 2008 se banghua zaměřuje na: ● výrobní linku chloridu vápenatého (cacl2) (granulační linka nebo lupná linka) ● sulfát draselný (k2so4) výrobní linka ● výrobní linka hypochloritu vápníku ● pec pro horký vzduch a výmenník tepla ● granulátor pro kondenzaci otáčejících pásů banghua spolupracoval s klienty z japonska, ruska, thajska, Indonésie, pákistán, indie, jordánsko, saúdská arábie a další země. Naše vysoce efektivní a stabilní technologie vytváří velkou hodnotu pro naše zákazníky a získala vysoké chvály od našich zákazníků. Udržitelná spolupráce a partnerství je naším cílem a upřímně doufejme, že budeme navázat dlouhodobé vzájemné vztahy příjemců s více globálními zákazníky. Banghua využívá jedno projekční centrum a dvě výrobní plochy s celkovou pokrytou plochou přesahující 10000 m2. Vlastní zařízení se vyrábí ve dvou výrobních zařízeních.

zobrazit více

PRODUKTY

zobrazit více

NOVINářSTVí

Výrobci průmyslových výmenníků tepla vás berou, abyste pochopili opatření při používání doskových výmenníků tepla.

Výrobce průmyslových výměníků tepla vám říká, že doskový tepelný výměník je novým typem vysoce účinného tepelného výměníka vyrobeného z řady kovových listů s určitým vlnitým tvarem.

2022-02-16 zobrazit více

Vývoj fluidního zrcadla s pomocí značky a technologie

Granulátor fluidního lůžka byl vylepšen na automatizaci na základě mechanizace, a nyní začlenil nový inteligentní systém, což výrazně zvyšuje účinnost provozu celého stroje a snižuje výrobní náklady podniků.

2022-03-09 zobrazit více

V červenci. 2020, projekt granulace chloridu vápenatého ve výstavbě pro qinghai laisuo

V červenci. 2020, projekt granulace chloridu vápenatého ve výstavbě pro qinghai laisuo

2020-07-23 zobrazit více

Denní inspekce bezpečnosti průmyslové teplovzdušné pece

Průmyslová teplovzdušná pec je tepelný stroj, který byl široce používán v mé zemi na konci 70. let. Průmyslová teplovzdušná pec se stala náhradním produktem elektrického zdroje tepla a tradičního zdroje tepla v mnoha odvětvích.

2022-03-16 zobrazit více

Tři výhody, které výrobci průmyslových teplovzdušných pec musí mít v budoucnu

Na trhu s horkým vysokým sporákem jsou produkty výrobců průmyslových teplovzdušných pec populární u uživatelů. To je proto, že výrobci mají pokročilé zařízení, silnou ekonomickou sílu a vysokou úroveň týmů výzkumu a vývoje, takže výrobky mají jedinečné výhody.

2022-03-23 zobrazit více

Hlavní výhody pásového kondenzačního granulátoru

Pásový kondenzační granulátor využívá charakteristiky nízkého bodu tání materiálu, podle rozsahu viskozity materiálu v roztaveném stavu, roztavená kapalina se rovnoměrně rozděluje na ocelovém pásu pohybujícím se pod ním konstantní rychlostí prostřednictvím speciálního distribučního zařízení.

2022-03-30 zobrazit více

Jak funguje pásový kondenzační granulátor

Pásový kondenzační granulátor může snížit prach, zlepšit provozní prostředí, kontinuální provoz a zlepšit účinnost výroby. Částice pásového kondenzačního granulátoru jsou pravidelné a hodnota komodit se zlepšuje.

2022-04-07 zobrazit více

Cacl2 plešaté rostliny výrobci vás berou k pochopení výhod sušičky chloridu vápenatého pomocí následného sušení

Výrobce vlažných elektráren cacl2 vám říká, že sušička chloridu vápenatého je běžným zařízením pro dehydrataci a sušení materiálů s vysokou vlhkostí. Při sušení lze podle směru pohybu horkého vzduchu a materiálu rozdělit na sušení po proudu a sušení protiproudu.

2022-04-13 zobrazit více

zobrazit více