MEIST

Banghua International Granulation Engineering Co., Ltd (edaspidi „Banhua”) asutati 2008. aastal. Protsessi, tehnilise kogemuse ja tootmisvõime kombineerimine, Banghua asub end täiustatud protsessilahenduste ja protsessiseadmete turul. Banghua pakub täiustatud protsessi tehnoloogiat ja täielikud seadmed vastavalt kliendi erinõuetele. Alates 2008. aastast Banghua keskenduda: ● Kaltsiumkloriid (CaCl2) tootmisliin (Granulatsiooniline ● Kaaliumsulfaat (K2SO4) Tootmisline koos klientidega Jaapanist, Venemaa, Tai, Indoneesia, Pakistan, India, Jordaania, Saudi Araabia ja muud riigid. Meie väga tõhus ja stabiilne tehnoloogia loob suurt väärtust meie klientidele ning on võitnud suurt kiitust meie klientidelt. Meie eesmärk on jätkusuutlik koostöö ja partnerlus ning loodame siiralt luua pikaajalised vastastikused suhted ülemaailmsete klientidega. Banghua kasutab üks disainikeskus ja kaks tootmiskohta, koos kokku kaetud pinnaga üle 10000 m2. Varaseadmeid toodetakse kahes tootmisrajatises.

vaata rohkem

UUDISED

Tööstusliku Soojuhtivaheti tootjad võtavad teid mõista ettevaatusabinõusid kasutamisel plaadi soojusvahetid

Industrial Soojuhtivaheti tootja ütleb teile, et plaadi soojusvaheti on uus tüüp kõrge efektiivsusega soojuse ex ex. Vahetus, mis on tehtud seeria metalllehtede teatud lahtikujul.

2022-02-16 vaata rohkem

Fluidized voodi granulaatori arendamine kaubamärgi ja tehnoloogia abil

Fluidiseeritud voodi granulator uuendati automatiseerimiseks mehhaniseerimise alusel, ja nüüd on see hõlmatud uue intelligentse süsteemi, mis suurendab oluliselt kogu masina töötlemise tõhusust ja vähendab ettevõtete tootmiskulusid.

2022-03-09 vaata rohkem

Juulis. 2020, kaltsiumkloriidi granulatsiooni projekt Qinghai Laisuo ehitamine

Juulis. 2020, kaltsiumkloriidi granulatsiooni projekt Qinghai Laisuo ehitamine

2020-07-23 vaata rohkem

Tööstusliku kuuma õhu ahju päevane ohutuskontroll;

Tööstuslik kuumõhk on soojusenergia masin, mida on minu riigis laialdaselt kasutatud 1970ndate lõpus. Tööstusliku kuumõhu ahju on saanud elektrilise soojusallika ja traditsioonilise auru soojusallika asendustoode paljudes tööstus.

2022-03-16 vaata rohkem

Tulevikus peavad tulevikus olema kolm eelist

Kuuma plahvatusega ahju turul on Industrial Hot Air Price tootjad populaarsemad tooted. Seda seetõttu, et tootjatel on arenenud rajatised, tugev majanduslik tugevus ja kõrge teadus- ja arendustegevuse meeskondade tase, nii tooted on ainulaadsed eelised.

2022-03-23 vaata rohkem

Vöö kondensatsiooni granulaatori peamised eelised

Vöö kondensatsiooni granulaator kasutab materjali madala sulamispunkti omadusi; materjali viskoossuse vahemikus sula kujul, sulavvedelik jaotub ühtlaselt terasvööle, liigub konstantsel kiirusel sellest allpool spetsiaalse jaotusseadme kaudu.

2022-03-30 vaata rohkem

Kuidas vöö kondensatsiooni granulator toimib

Vöö kondensatsioon granulator võib vähendada tolmu, parandada töökeskkonda, pidev töö ja parandada tootmise tõhusust. Vöö kondensatsiooni granulaatori osakesed on regulaarne ja kauba väärtus paraneb.

2022-04-07 vaata rohkem

CaCl2 flaking tehase tootjad teid mõista kaltsiumkloriidi kuivati eeliseid kasutades allavoolu kuivatamine

CaCl2 helvestehase tootja ütleb, et kaltsiumkloriidi kuivati on tavaline seade dehüdraatimiseks ja kuivatamiseks. kõrge niiskusega materjalid. Kuivatamisel vastavalt kuuma õhu ja materjali liikumissuunale, seda võib jagada allavoolu kuivatamiseks ja vastuvoolukuivatamiseks.

2022-04-13 vaata rohkem

vaata rohkem