אודות

Banghua בינלאומי פרור הנדסה ושות, בע"מ (להלן כמו Banghua) הוקמה בשנת 2008. שילוב תהליך, הנדסת ניסיון ויכולות ייצור, banghua עמדות עצמו בשוק של מתקדם תהליך פתרונות ותהליך ציוד. Banghua מספק מתקדם טכנולוגית התהליך סטים של ציוד על פי לקוחות של דרישות ספציפיות. מאז 2008, Banghua פוקוס על: ● סידן כלוריד (CaCl2) ייצור קו (פרור קו או מתקלף קו) ● אשלגן סולפט (K2SO4) ייצור קו ● היפוכלוריט סידן ייצור קו ● חם אוויר תנור & מחליף חום ● מסתובב חגורת עיבוי גרנולות Banghua שתף פעולה עם לקוחות מיפן, רוסיה, תאילנד, אינדונזיה, פקיסטן, הודו, ירדן, ערב הסעודית ומדינות אחרות. שלנו מאוד יעיל ויציב טכנולוגיה יוצר ערך רב עבור הלקוחות שלנו וזכה לשבחים רבים לקוחות. קיימא שיתוף פעולה ושיתוף הוא המטרה שלנו, ומקווים ליצור ארוך הדדית לטווח מוטב מערכת יחסים עם יותר לקוחות גלובליים. Banghua avails אחד עיצוב מרכז ושני אתרי ייצור, כולל מכוסה משטח בעודף של 10000 m2. קניינית ציוד מיוצרת שני מתקני ייצור.

ראה עוד

מרכז ידיעות

תעשייתי חום מחליף יצרנים לקחת שתבין את אמצעי זהירות בשימוש צלחת מחליפי חום

את תעשייתי חום מחליף יצרן אומר לך את צלחת מחליף חום הוא סוג חדש של יעילות גבוהה מחליף חום עשוי סדרה של מתכת גיליונות עם מסוים גלי צורת.

2022-02-16 ראה עוד

פיתוח של מיטה מרחפת גרנולות עם העזרה של מותג וטכנולוגיה

מיטה מרחפת גרנולות שודרג כדי אוטומציה על הבסיס של מיכון, ועכשיו זה מאגד חדש אינטליגנטי מערכת, אשר משפר באופן משמעותי את יעילות פעולה של כל המכונה ומפחית את ייצור עלות של חברות.

2022-03-09 ראה עוד

ביולי. 2020, סידן כלוריד פרור פרויקט תחת בנייה עבור Qinghai Laisuo

ביולי. 2020, סידן כלוריד פרור פרויקט תחת בנייה עבור Qinghai Laisuo

2020-07-23 ראה עוד

בדיקת בטיחות יומית של תעשייתי אוויר חם תנור

תעשייתי אוויר חם תנור הוא תרמית מכונת כוח, אשר כבר בשימוש נרחב במדינה שלי בסוף 1970s. תעשייתי אוויר חם תנור הפך החלפת מוצר של חשמלי חום מקור מסורתי קיטור כוח מקור חום רבים תעשיות.

2022-03-16 ראה עוד

שלושה יתרונות כי תעשייתי אוויר חם תנור יצרנים חייב יש בעתיד

החם פיצוץ תנור שוק, המוצרים של תעשייתי אוויר חם תנור יצרנים הם יותר פופולרי עם משתמשים. זה הוא כי היצרנים יש מתקנים מתקדמים, כוח כלכלי חזק ורמה גבוהה של R & D צוותי, אז המוצרים יש יתרונות ייחודיים.

2022-03-23 ראה עוד

יתרונות עיקריים של חגורת עיבוי גרנולות

חגורת עיבוי גרנולות מנצל את נקודת התכה נמוכה מאפיינים של חומר, על פי את צמיגות טווח של חומר במצב המותך, את הנוזל המותך מחולק באופן שווה על פלדת חגורת נע במהירות קבועה להלן זה מיוחד הפצה מכשיר.

2022-03-30 ראה עוד

איך חגורת עיבוי גרנולות עובד

חגורת עיבוי גרנולות יכול להפחית אבק, לשפר את סביבת הפעלה, פעולה רציפה, ולשפר את יעילות ייצור. את חלקיקים של חגורת עיבוי גרנולות רגיל, ואת סחורות ערך הוא משופר.

2022-04-07 ראה עוד

CaCl2 מתקלף צמח יצרנים לקחת שתבין את יתרונות של סידן כלוריד מייבש באמצעות במורד הזרם ייבוש

את CaCl2 מתקלף צמח יצרן אומר לך את סידן כלוריד מייבש הוא נפוץ מכשיר להתייבשות וייבוש גבוהה-לחות חומרים. ב את ייבוש פעולה, על פי כיוון התנועה של אוויר חם את חומר, זה יכול להיות מחולק במורד הזרם ייבוש נגדי ייבוש.

2022-04-13 ראה עוד

ראה עוד