APIE MUS

„ Banghua international granulation engineering co., ltd “(toliau vadinama „ banghua“) buvo įkurta 2008 m. Derinant proceso, inžinerijos patirtį ir gamybos galimybes, banghua pozicijas pažangių procesų sprendimų ir procesų įrangos rinkoje. „ Banghua “teikia pažangias procesų technologijas ir pilnus įrangos rinkinius pagal kliento specifinius reikalavimus. Nuo 2008 m. banghua daugiausia dėmesio skiria: ● kalcio chlorido (cacl2) gamybos linija (granuliavimo linija arba dribsnių linija) ● kalio sulfatas (k2so4) gamybos linija ● kalcio hipochlorito gamybos linija ● karšto oro krosnis ir šilumokaitis ● besisukantis diržo kondensato granulatorius banghua bendradarbiavo su klientais iš japonijos, rusijos, tailando, Indonezija, pakistanas, indija, jordanija, saudo arabija ir kitos šalys. Mūsų labai efektyvi ir stabili technologija sukuria didelę vertę mūsų klientams ir laimėjo aukštą pagyrimą iš mūsų klientų. Tvarus bendradarbiavimas ir partnerystė yra mūsų tikslas ir nuoširdžiai tikiuosi užmegzti ilgalaikius abipusius naudos gavėjų santykius su daugiau pasaulio klientų. Banghua naudoja vieną projektavimo centrą ir dvi gamybos vietas, kurių bendras uždengtas plotas viršija 10000 m2. Patentuota įranga gaminama dviejuose gamybos įrenginiuose.

Rodyti daugiau

PRODUKTAI

Rodyti daugiau

žINIOS

Pramoniniai šilumokaičio gamintojai priima jus suprasti atsargumo priemones naudojant plokščių šilumokaičius

Pramoninio šilumokaičio gamintojas sako, kad plokštelinis šilumokaitis yra naujo tipo didelio efektyvumo šilumokaičio, pagaminto iš metalo lakštų, turinčių tam tikrą gofruotą formą, serijos.

2022-02-16 Rodyti daugiau

Plėtra fluidized bed granulator su prekės ženklo ir technologijų pagalba

Fluidized bed granulator buvo patobulintas automatizavimo remiantis mechanizacija, ir dabar ji įtraukė naują intelektualią sistemą, kuris labai pagerina visos mašinos veikimo efektyvumą ir sumažina įmonių gamybos sąnaudas.

2022-03-09 Rodyti daugiau

Liepą. 2020 m. statomas kalcio chlorido granuliavimo projektas qinghai laisuo

Liepą. 2020 m. statomas kalcio chlorido granuliavimo projektas qinghai laisuo

2020-07-23 Rodyti daugiau

Kasdienis pramonės karšto oro krosnies saugos patikrinimas

Pramoninė karšto oro krosnis yra šiluminės galios mašina, kuri buvo plačiai naudojama mano šalyje aštuntojo dešimtmečio pabaigoje. Pramonės karšto oro krosnis daugelyje pramonės šakų tapo elektros šilumos šaltinio ir tradicinio garo energijos šilumos šaltinio pakaitiniu produktu.

2022-03-16 Rodyti daugiau

Trys privalumai, kad pramoninių karšto oro krosnių gamintojai turi turėti ateityje

Karšto sprogimo krosnies rinkoje pramoninių karšto oro krosnių gamintojų produktai yra populiaresni tarp vartotojų. Taip yra todėl, kad gamintojai turi pažangias patalpas, stiprią ekonominę jėgą ir aukštą mtep komandų lygį, todėl produktai turi unikalių privalumų.

2022-03-23 Rodyti daugiau

Pagrindiniai diržo kondensacijos granulator privalumai

Diržo kondensacinis granulatorius naudoja žemos lydymosi temperatūros charakteristikas medžiagos, pagal klampumo diapazoną medžiagos išlydytos būsenos, išlydytas skystis tolygiai pasiskirsto ant plieninio diržo, judančio pastoviu greičiu žemiau jo per specialų paskirstymo įtaisą.

2022-03-30 Rodyti daugiau

Kaip diržo kondensato granulator veikia

Diržo kondensacinis granulatorius gali sumažinti dulkes, pagerinti darbo aplinką, nuolatinį darbą ir pagerinti gamybos efektyvumą. Diržo kondensacijos granulatoriaus dalelės yra įprastos, o prekių vertė pagerėja.

2022-04-07 Rodyti daugiau

Cacl2 dribsnių augalų gamintojai imtis jums suprasti kalcio chlorido džiovintuvas, naudojant pasroviui džiovinimo privalumus

Cacl2 dribsnių gamyklos gamintojas sako, kad kalcio chlorido džiovintuvas yra įprastas prietaisas, skirtas dehidratuoti ir džiovinti aukštos drėgmės medžiagas. Džiovinimo operacijoje, atsižvelgiant į karšto oro ir medžiagos judėjimo kryptį, jį galima suskirstyti į pasroviui džiovinimo ir priešpriešinio srovės džiovinimą.

2022-04-13 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau