PAR 

Banghua international granulation engineering co, ltd (turpmāk minēts kā banghua) tika izveidota 2008. gadā. Apvienojot procesu, inženiertehnisko pieredzi un ražošanas iespējas, banghua novietojas progresīvo procesu risinājumu un procesa iekārtu tirgū. Banghua nodrošina uzlabotas procesa tehnoloģijas un pilnu iekārtu komplektu atbilstoši klienta īpašajām prasībām. Kopš 2008. gada banghua koncentrējas uz: ● kalcija hlorīda (cacl2) ražošanas līnija (granulācijas līnija vai pārslas līnija) ● kālija sulfāts (k2so4) ražošanas līnija ● kalcija hipochlorīta ražošanas līnija ● karstā gaisa krāsns un siltummaiņa ● rotējošais jostas kondensācijas granulators banghua sadarbojās ar klientiem no japānas, krievijas, taizemes, Indonēzija, pakistāna, indija, jordānija, saūda arābija un citas valstis. Mūsu ļoti efektīva un stabila tehnoloģija rada lielu vērtību mūsu klientiem un ir ieguvusi augstu slavējumu no mūsu klientiem. Ilgtspējīga sadarbība un partnerība ir mūsu mērķis, un sirsnīgi ceram izveidot ilgtermiņa savstarpēju labuma attiecības ar lielākiem globālajiem klientiem. Banghua izmanto vienu projektēšanas centru un divas ražošanas vietas, kuru kopējais segums pārsniedz 10000 m2. Patentēta iekārta tiek ražota abās ražotnēs.

skatīt vairāk

NEWS

Rūpniecisko siltummaiņa ražotāji ņem jums, lai saprastu piesardzības pasākumus, izmantojot plākšņu siltummaiņus

Rūpnieciskā siltummaiņa ražotājs stāsta, ka plākšņu siltummainis ir jauna veida augstas efektivitātes siltummainis, kas izgatavots no metāla lokšņu sērijas ar noteiktu gofrētu formu.

2022-02-16 skatīt vairāk

Izstrāde fluidized gultas granulator ar palīdzību zīmola un tehnoloģijas

Fluidized bed granulator tika uzlabota uz automatizāciju, pamatojoties uz mehanizāciju, un tagad tā ir iekļauta jauna inteliģenta sistēma, kas ievērojami uzlabo visas mašīnas darbības efektivitāti un samazina uzņēmumu ražošanas izmaksas.

2022-03-09 skatīt vairāk

Jūlijā. 2020, kalcija hlorīda granulācijas projekts būvniecībā qinghai laisuo

Jūlijā. 2020, kalcija hlorīda granulācijas projekts būvniecībā qinghai laisuo

2020-07-23 skatīt vairāk

Rūpniecības karstā gaisa krāsns ikdienas drošības pārbaude

Rūpnieciskā karstā gaisa krāsns ir siltuma jaudas mašīna, kas ir plaši izmantota manā valstī 1970. gadu beigās. Rūpnieciskā karstā gaisa krāsns daudzās nozarēs ir kļuvis par elektriskā siltuma avota un tradicionālā tvaika siltuma avota aizstājēju.

2022-03-16 skatīt vairāk

Trīs priekšrocības, ka rūpniecības karstā gaisa krāsns ražotājiem ir jābūt nākotnē

Karstā blast krāsns tirgū rūpniecības karstā gaisa krāsns ražotāju produkti ir populārāki starp lietotājiem. Tas ir tāpēc, ka ražotājiem ir uzlabotas iekārtas, spēcīga ekonomiskā izturība un augsta līmeņa r & d komandas, tāpēc produktiem ir unikālas priekšrocības.

2022-03-23 skatīt vairāk

Galvenās priekšrocības jostas kondensācijas granulator

Jostas kondensācijas granulators izmanto zemo kušanas temperatūras īpašības materiāla, saskaņā ar viskozitātes diapazonu materiāla izkausētā stāvoklī, izkusis šķidrums tiek vienmērīgi sadalīts uz tērauda jostas, kas pārvietojas ar nemainīgu ātrumu zem tā, izmantojot speciālu sadales ierīci.

2022-03-30 skatīt vairāk

Kā dirva kondensācijas granulator darbojas

Jostas kondensācijas granulators var samazināt putekļus, uzlabot darbības vidi, nepārtrauktu darbību un uzlabot ražošanas efektivitāti. Jostas kondensācijas granulatora daļiņas ir regulāras, un preču vērtība ir uzlabojusies.

2022-04-07 skatīt vairāk

Cacl2 pārslas augu ražotāji ņem jums, lai saprastu priekšrocības kalcija hlorīda žāvētājs, izmantojot downstream žāvēšanas

Cacl2 pārslu ražotnes ražotājs stāsta, ka kalcija hlorīda žāvētājs ir kopīgs ierīces dehidratācijas un žāvēšanas augstas mitruma materiāliem. Žāvēšanas darbībā, atbilstoši karstā gaisa un materiāla kustības virzienam, to var iedalīt uz noplūdes žāvēšanu un pretstrāvas žāvēšanu.

2022-04-13 skatīt vairāk

skatīt vairāk