O FIRMIE 

Banghua International Granulation Engineering Co., Ltd (zwana dalej Banghua) została założona w 2008 roku. Łącząc proces, doświadczenie inżynieryjne i możliwości produkcyjne, Banghua pozycjonuje się na rynku zaawansowanych rozwiązań procesowych i urządzeń procesowych. Banghua zapewnia zaawansowaną technologię procesową i kompletne zestawy sprzętu zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klienta. Od 2008 roku Banghua koncentruje się na: ● Linia produkcyjna chlorku wapnia (CaCl2) (linia do granulacji lub linia do łuszczenia) ● Linia do produkcji siarczanu potasu (K2SO4) ● Linia do produkcji podchlorynu wapnia ● Piec na gorące powietrze i wymiennik ciepła ● Granulator kondensacji z obrotowym paskiem Banghua współpracuje z klientami z Japonii, Rosji, Tajlandii, Indonezja, Pakistan, Indie, Jordania, Arabia Saudyjska i inne kraje. Nasza wysoce wydajna i stabilna technologia tworzy wielką wartość dla naszych klientów i zdobyła wysokie uznanie od naszych klientów. Zrównoważona współpraca i partnerstwo to nasz cel i mam szczerą nadzieję na ustanowienie długoterminowych wzajemnych relacji beneficjentów z większą liczbą klientów z całego świata. Banghua korzysta z jednego centrum projektowego i dwóch zakładów produkcyjnych o łącznej pokrytej powierzchni przekraczającej 10 000 m2. Własny sprzęt jest produkowany w dwóch zakładach produkcyjnych.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Producenci przemysłowych wymienników ciepła pozwalają zrozumieć środki ostrożności w stosowaniu płytowych wymienników ciepła

Producent przemysłowego wymiennika ciepła informuje, że płytowy wymiennik ciepła jest nowym rodzajem wysokowydajnego wymiennika ciepła wykonanego z szeregu blach o określonym falistym kształcie.

2022-02-16 Zobacz więcej

Opracowanie granulatora ze złożem fluidalnym za pomocą marki i technologii

Granulator ze złożem fluidalnym został zmodernizowany do automatyzacji w oparciu o mechanizację, a teraz wprowadził nowy inteligentny system, który znacznie poprawia wydajność działania całej maszyny i zmniejsza koszty produkcji przedsiębiorstw.

2022-03-09 Zobacz więcej

W lipcu. 2020, Projekt granulacji chlorku wapnia w budowie dla Qinghai Laisuo

W lipcu. 2020, Projekt granulacji chlorku wapnia w budowie dla Qinghai Laisuo

2020-07-23 Zobacz więcej

Codzienna inspekcja bezpieczeństwa przemysłowego pieca na gorące powietrze

Przemysłowy piec na gorące powietrze jest maszyną cieplną, która była szeroko stosowana w moim kraju pod koniec lat 70. Przemysłowy piec na gorące powietrze stał się produktem zastępczym elektrycznego źródła ciepła i tradycyjnego źródła ciepła parowego w wielu gałęziach przemysłu.

2022-03-16 Zobacz więcej

Trzy zalety, które producenci przemysłowych pieców na gorące powietrze muszą mieć w przyszłości

Na rynku gorących pieców, produkty producentów przemysłowych pieców na gorące powietrze są bardziej popularne wśród użytkowników. Dzieje się tak dlatego, że producenci mają zaawansowane zaplecze, silną siłę ekonomiczną i wysoki poziom zespołów badawczo-rozwojowych, więc produkty mają wyjątkowe zalety.

2022-03-23 Zobacz więcej

Główne zalety granulatora kondensacji pasa

Granulator kondensacyjny pasa wykorzystuje charakterystykę materiału o niskiej temperaturze topnienia, zgodnie z zakresem lepkości materiału w stanie stopionym, stopiona ciecz jest równomiernie rozprowadzana na taśmie stalowej poruszającej się ze stałą prędkością poniżej niego przez specjalne urządzenie dystrybucyjne.

2022-03-30 Zobacz więcej

Jak działa granulator kondensacyjny pasa

Granulator kondensacyjny pasa może zmniejszyć ilość pyłu, poprawić środowisko pracy, ciągłą pracę i poprawić wydajność produkcji. Cząstki granulatora kondensacyjnego pasa są regularne, a wartość towaru jest poprawiona.

2022-04-07 Zobacz więcej

Producenci łuszczących się roślin CaCl2 pozwalają zrozumieć zalety suszarki do chlorku wapnia przy użyciu dalszego suszenia

Producent łuszczarni CaCl2 informuje, że suszarka do chlorku wapnia jest powszechnym urządzeniem do odwadniania i suszenia materiałów o wysokiej wilgotności. W operacji suszenia, zgodnie z kierunkiem ruchu gorącego powietrza i materiału, można go podzielić na suszenie w dół i suszenie przeciwprądowe.

2022-04-13 Zobacz więcej

Zobacz więcej