HAKKıNDA

Banghua Uluslararası Granülasyon Mühendisliği Co, Ltd (bundan böyle Banghua olarak anılacaktır) 2008 yılında kurulmuştur. Süreç, mühendislik deneyimi ve üretim yeteneklerini birleştiren Banghua, kendisini gelişmiş proses çözümleri ve proses ekipmanı pazarında konumlandırır. Banghua, müşterinin özel gereksinimlerine göre gelişmiş proses teknolojisi ve eksiksiz ekipman setleri sağlar. Banghua, 2008'den bu yana odaklanıyor: ● Kalsiyum Klorür (CaCl2) Üretim Hattı (Granülasyon Hattı veya Flaking Hattı) ● Potasyum Sülfat (K2SO4) Üretim Hattı ● Kalsiyum Hipoklorit Üretim Hattı ● Sıcak Hava Fırını ve Isı Değiştirici ● Dönen kayış Yoğuşma Granülatörü Banghua, Japonya, Rusya, Tayland'dan müşterilerle işbirliği yaptı. Endonezya, Pakistan, Hindistan, Ürdün, Suudi Arabistan ve diğer ülkeler. Son derece verimli ve istikrarlı teknolojimiz müşterilerimiz için büyük bir değer yaratır ve müşterilerimizden yüksek övgü kazandı. Sürdürülebilir işbirliği ve ortaklık hedefimizdir ve içtenlikle daha küresel müşterilerle uzun vadeli karşılıklı yararlanıcı ilişki kurmayı umuyoruz. Banghua, bir tasarım merkezi ve iki üretim tesisinden yararlanır ve toplam kapalı yüzey 10000 m2'den fazladır. Tescilli ekipman iki üretim tesisinde üretilmektedir.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Endüstriyel Isı Değiştirici üreticileri, plakalı ısı eşanjörlerinin kullanımındaki önlemleri anlamanızı sağlar

Endüstriyel Isı Değiştirici üreticisi, plakalı ısı eşanjörünün, belirli bir oluklu şekle sahip bir dizi metal levhadan yapılmış yeni bir yüksek verimli ısı eşanjörü olduğunu söyler.


Marka ve teknoloji yardımı ile akışkan yatak granülatör geliştirilmesi

Akışkan yataklı granülatör, mekanizasyon temelinde otomasyona yükseltildi ve şimdi tüm makinenin işletme verimliliğini büyük ölçüde artıran ve işletmelerin üretim maliyetini düşüren yeni bir akıllı sistem dahil etti.


Temmuz ayında. 2020, Qinghai Laisuo için yapım aşamasında kalsiyum klorür granülasyon projesi

Temmuz ayında. 2020, Qinghai Laisuo için yapım aşamasında kalsiyum klorür granülasyon projesi


Endüstriyel Sıcak Hava Fırının Günlük Güvenlik Denetimi

Endüstriyel Sıcak Hava fırını, 1970'lerin sonlarında ülkemde yaygın olarak kullanılan bir termal güç makinesidir. Endüstriyel Sıcak Hava fırını, birçok endüstride elektrikli ısı kaynağı ve geleneksel buhar gücü ısı kaynağının bir yedek ürünü haline gelmiştir.


Endüstriyel Sıcak Hava Fırını üreticilerinin gelecekte sahip olması gereken üç avantaj

Sıcak patlama soba pazarında, Endüstriyel Sıcak Hava Fırını üreticilerinin ürünleri kullanıcılar arasında daha popülerdir. Bunun nedeni, üreticilerin gelişmiş tesislere, güçlü ekonomik güce ve yüksek düzeyde Ar-Ge ekiplerine sahip olmasıdır, bu nedenle ürünlerin benzersiz avantajları vardır.


Kemer yoğuşma granülatörünün ana avantajları

Kemer yoğuşma granülatörü, malzemenin düşük erime noktası özelliklerini kullanır, erimiş haldeki malzemenin viskozite aralığına göre, erimiş sıvı, özel bir dağıtım cihazı aracılığıyla altında sabit bir hızda hareket eden çelik kayış üzerinde eşit olarak dağıtılır.


Kemer yoğunlaşma granülatörü nasıl çalışır?

Bantlı yoğuşma granülatör tozu azaltabilir, çalışma ortamını iyileştirebilir, sürekli çalışmayı ve üretim verimliliğini artırabilir. Kemer yoğunlaşma granülatör parçacıkları düzenli ve emtia değeri geliştirilir.


CaCl2 pullanma tesisi üreticileri, aşağı akış kurutma kullanarak kalsiyum klorür kurutucunun avantajlarını anlamanızı sağlar

CaCl2 pullanma tesisi üreticisi, kalsiyum klorür kurutucunun yüksek nemli malzemeleri kurutmak ve kurutmak için yaygın bir cihaz olduğunu söyler. Kurutma işleminde, sıcak havanın ve malzemenin hareket yönüne göre, aşağı akış kurutma ve karşı akım kurutma olarak ayrılabilir.


daha fazla göster